Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

ПРО ПАЛАТУ

   Рівненська торгово-промислова палата — координатор міжрегіональної, коопераційної і зовнішньоекономічної діяльності.
   Під символічною егідою Меркурія ми різнобічно підтримуємо і сприяємо розвитку бізнесу, наближаємо країни і континенти, орієнтуємо виробника і споживача, виступаємо ініціаторами проектів, що мають важливе і стратегічне значення для регіону.
   Можливості палати реалізуються шляхом постійного діалогу з діловими колами, органами влади, де обговорюються актуальні проблеми і приймаються конструктивні рішення.
   На порозі третього тисячоліття ми залишаємось на передових позиціях, але не зупиняємось на досягнутому, постійно перебуваємо в пошуках кращих перспектив, ефективних форм ділового співробітництва, розширюємо сферу свого впливу та продовжуємо кращі традиції історії торгово-промислових палат світу.

З найкращими побажаннями президент Микола Ярощук


З метою сприяння розвитку регіональної економіки, зовнішньоекономічних зв’язків українських підприємців, забезпечення сприятливих умов для підприємницької діяльності 20 березня 1996 року була створена Рівненська торгово-промислова палата — недержавна самоврядна організація, що об’єднує понад суб’єктів 300 господарювання різних форм власності.

          Рівненська торгово-промислова палата пройшла відповідні етапи свого становлення, тісно пов’язані з економічними та політичними процесами в країні, зростанням зовнішньоекономічних зв’язків. Набутий досвід в роботі став своєрідним фундаментом для росту авторитету та зміцнення позицій РТПП, здійснення Палатою практичних заходів з розвитку підприємництва, досягнення кращих результатів роботи з її дійсними членами. Помітно укріпилась членська база РТПП. В її склад увійшли нові підприємства, організації і фірми, що зацікавлені в стабільній тривалій співпраці. Палата об’єднала різні підприємства від представників малого бізнесу до промислових виробництв регіонального і міжнародного значення. Всі члени, незалежно від форм власності та масштабів виробництва - це стабільні та надійні партнери у бізнесі, якість продукції та послуг яких визнана українськими і зарубіжними споживачами. 
          За період діяльності з 1996 року Рівненська ТПП стала ефективним і компетентним діловим партнером для промислових підприємств, бізнес-структур та державних установ. Сьогодні РТПП є одним із центрів ділової активності у Рівненській області, аграрний і промисловий потенціал якої добре відомий в Україні та за її межами. 
          Спектр діяльності палати дуже широкий та направлений на задоволення потреб як членів палати, так і інших замовників, а також їх зарубіжних партнерів, а саме: 
          • Розвиток співробітництва із фундаціями (Фонд Євразія), Торговими палатами, об'єднаннями підприємців, з іноземними посольствами та торговими місіями, міжнародними організаціями. 
          •  Встановлення прямих ділових зв'язків між українськими та зарубіжними підприємствами, фірмами та установами через організацію ділових зустрічей, участь у форумах, презентацію окремих фірм. 
          • Організація ділових зустрічей з зарубіжними торгово-економічними делегаціями та окремими представниками ділових кіл.
          • Організація виїзду за кордон українських делегацій. 
          • Підготовка та проведення ділових зустрічей, переговорів, семінарів, "круглих столів", конференцій, а також презентацій, прес-зустрічей для українських та іноземних фірм та установ. 
          • Організація колективних виїздів підприємців на престижні виставки за кордон – Польща (Познань, Варшава), Німеччина (Лейпциг, Франкфурт на Майні, Нюрнберг), Чехія (Брно), Австрія (Лінц). 
          • Організація в Рівному спеціалізованих презентацій зарубіжних фірм зі Словаччини, Чехії, Німеччини, Італії, Польщі, Литви, Латвії, Угорщини. 
          Члени Рівненської торгово-промислової палати швидко виходять та впевнено почувають себе на зовнішніх ринках завдяки ефективній системі міжнародних зв’язків. На даний час Рівненською торгово-промисловою палатою укладено та діють угоди про співпрацю з Віденською торгово-промисловою палатою (Болгарія), Брестською торгово-промисловою палатою (Республіка Білорусь), Центром ділових поїздок (Україна, м. Київ). Налагоджено співпрацю з Дирекцією Міжнародних познанських ярмарків (Республіка Польща), Організаторами Міжнародних виставок в Брно, Українсько-чеським презентаційним центром (Чеська республіка), Міжнародними торговими центрами Польщі, Чехії, Угорщини. Постійно підтримуються зв'язки з посольствами та консульствами зарубіжних держав: Німеччина, Королівство Нідерланди, Канада, Швейцарська Конфедерація, Югославія, а також з Бюро Торгового радника Посольства Австрії в Україні, Бюро Делегата німецької економіки в Україні, Чеським центром у Києві, торговим відділом Кореї. 
          Зваживши реальнi можливостi i переваги вiд дiяльностi почесних предтставникiв, Рівненська ТПП заснувати таких у мiстах Лондонi, Краковi, Варшаві, Берліні, Гамбурзі. 
          Основними завданнями Почесних Представників Рівненської ТПП є: сприяння розвитку торговельно-економічних відносин та інвестиційних процесів між представниками підприємницьких структур, інформування Рівненської торгово-промислової палати про цінову, податкову, тарифну політику, подання пропозицій щодо підвищення ефективності торговельно-економічних зв'язків підприємств - членів Палати з суб'єктами господарювання даних країн, сприяння налагодженню і розвитку прогресивних форм співробітництва, виробничої кооперації, проведенню переговорів, експертиз, укладанню контрактів, а також встановлення контактів з державними установами, організаціями, об'єднаннями і окремими суб'єктами господарської діяльності, сприяння участі суб'єктів підприємницької діяльності Рівненщини в торговельно-промислових виставках і презентаційних заходах, розповсюдження інформації про діяльність Рівненської ТПП та її членів. 
     ПОЧЕСНІ ПРЕДСТАВНИКИ РІВНЕНСЬКОЇ ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ ЗА КОРДОНОМ: 
          • ПРЕДСТАВНИЦТВО У РЕСПУБЛІЦІ ПОЛЬЩА,
                КРАКІВ, Божена Чернек
                30-348 Краків вул. Проф. Бобжиньского 39A кв.4 Польща 
                Тел.: дом: 48 12 2636635 роб: 48 12 633 60 97 мобільний: +48 512 265 269 чи +48 668 021 132 
          • ПРЕДСТАВНИЦТВО У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ
                м.ЛОНДОН, Потапчук Юрій 
                84 Redington House Priory Green Estate London N1 9QJ 
                Тел.: +44(0)7979357286 E-mail: yuriy_potapchuk@hotmail.co.uk
          • ПРЕДСТАВНИЦТВО У РЕСПУБЛІЦІ ПОЛЬЩА
                м.ВАРШАВА, Марек Бомзе 
                02-455 Варшава, вул. Миколайска 8/3, Польша 
                Телефон: /48/698 88 93 00 Факс: /48/817 84 6 E-mail: mb@kim.waw.pl 
          • ПРЕДСТАВНИЦТВО У НІМЕЧЧИНІ 
                м.БЕРЛІН, Доктор Уве Кленнер 
                13187 Німеччина, м. Берлін, вул. Флораштрасе, 88 
                Телефон: 030 – 495 00 845 Е-mail: drkle@web.de 
          • ПРЕДСТАВНИЦТВО У НІМЕЧЧИНІ 
                м.ГАМБУРГ, Олександр Самойлов 
                21075 Німеччина, м. Гамбург, вул. Стейдер, 40 
                Телефон: +49(0)1776500665 Е-mail: alexsas_sam@yahoo.com

     Рівненська ТПП має власне друковане періодичне видання — газету-вісник — “Сервіс Контакт” “Волинські Торги” де висвітлюються основні події та факти палати, інформація про її діяльність та послуги, а також інформація про діяльність членів РТПП, пропозиції щодо співпраці.

Спектр рекламних послуг доповнює постійно-діюча презентаційна “Дошка реклами”


 
          Рівненська ТПП знаходиться в постійній динаміці пошуку шляхів розвитку зовнішньоекономічних зв’язків. Сприяння розвитку різних форм співпраці з партнерськими організаціями сусідніх країн – одне з пріоритетних завдань Рівненської торгово-промислової палати. Наразі будь-яка взаємодія спрямована на поглиблення коопераційних та виробничих зв'язків на міждержавному рівні відкриває реальні можливості для встановлення безпосередніх ділових відносин суб'єктів господарювання. 
          Рівненська ТПП на ділі стає координуючим та інтегруючим центром підприємництва в регіоні, провідником інтересів бізнесу, надійним партнером українських і зарубіжних ділових кіл. 

          Рівненська ТПП запрошує всіх до взаємовигідного співробітництва! Ми зацікавлені, щоб стабільна співпраця з нами принесла Вам очікувані результати.

КУРСИ ВАЛЮТ

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com