Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

Рівненська торгово-промислова палата

01.12.2016
ІІ етап Міжнародного Бізнес-Форуму

25 та 26 листопада 2016 року увійдуть до історії Рівненщини як дата заснування в обласному центрі щорічного Міжнародного Бізнес-Форуму "Велике Рівне. Інвест Потенціал".5 та 26 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Міжнародного Бізнес-Форуму "Велике Рівне. Інвест Потенціал", дводенна програма якого була спрямована на:
• підвищення конкурентоспроможності економіки регіону;
• презентацію Start-Up(ів) у галузі енерго- та ресурсозбереження; 
• ефективне використання інвестиційного потенціалу та ресурсів області та м.Рівне.

Захід увійде до історії Рівненщини як дата заснування в обласному центрі щорічного Міжнародного Бізнес-Форуму "Велике Рівне. Інвест Потенціал". Форум продемонстрував іноземним інвесторам та потенційним партнерам, що Рівненщина і місто Рівне – це дуже вигідний та інвестиційно привабливий регіон. Обласна та міська влада створюють сприятливі умови для входження інвесторів та розвитку спільних проектів. Перспективними для вкладення інвестицій на Рівненщині є галузі туризму, деревообробка, агробізнес, а також нещодавно відроджений Рівненський аеропорт. Міжнародному аеропорту «Рівне» було приділено велику увагу як доповідачів так і експертів.
Реалізація подібного заходу на якісному європейському рівні стала можлива завдяки патронату голови Рівненської ОДА Олексія Муляренко та ініціативній позиції секретаря Рівненської міської ради Сергія Паладійчука.

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко відкрив Міжнародний бізнес-форум учасниками якого стали представники влади, бізнесмени, громада. Також на форум завітали представники швейцарці, азейбарджанці, турки та поляки. «Основна мета форуму – це дати максимальний меседж для підприємців та іноземних інвесторів, що влада Рівненщини інвесторієнтована. Адже ми розуміємо, що залучення іноземних коштів в економіку сприятиме створенню додаткових робочих місць, стабільному надходженню фінансів до місцевих бюджетів», - зазначив голова Рівненської ОДА. 

Секретар міської ради Сергій Паладійчук, який був ідеологом проведення заходу у Рівному, відзначив велике значення проведення ярмарку інвестиційних пропозицій із залученням найперспективніших інвестиційних проектів Рівного, адже інвесторам було запропоновано 50 ділянок для майбутніх вкладень. Зокрема, ділянки й для будівництва. «Великий попит мають ділянки для житлового будівництва. Було презентовано: декілька ділянок, де потенційні інвестори можуть поставити, до прикладу, 5-поверховий будинок», - відзначив Сергій Богданович.

Міжнародні експерти, місцеві підприємці та представники центральної та місцевої влади разом працювали над проектами, які нині найбільш перспективні на Рівненщині. Як підкреслив президент Торгово-Промислової палати України Геннадій Чижиков: «Інвестиції ідуть туди де модно. Саме тому, місто Рівне має бути модним».

Запрошений гість Бізнес-форуму доктор економічних та теологічних наук із Швейцарії Елайджа Морган відзначив: «Економіка України, в тому числі й Рівненщини, переживає певні виклики. Тому такі заходи потрібні для того, аби показати, що Рівненщина інвестиційно привабливий регіон і сюди можна вкладати гроші. Усі ідеї, які презентують під час форуму, я перекажу своїм колегам у Швейцарії.»

Крім того, до форуму долучилися ряд експертів, які поділилися свої досвідом підчас форуму, серед них Віце-консул Республіки Польща Марек Запур, голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, директор департаменту управління цільовими ризиками SP Advisors генеральний директор інвестиційної компанії SP Advisors Нік Піацца, Олексій Єрьомін.
Для реалізації подібного заходу були консолідовані зусилля державної влади, пі
дприємців та установ Рівненщини. Співорганізаторами та доповідачами Бізнес-форуму виступили керівник ТОВ «101 варіант» Олег Ухнальов-Ярошевич, який поділився доповіддю про «Концепцію створення Західноукраїнського Логістичного центру» та директор Агенції «ІнвестІнРівне» Дмитро Янушевський, який розповів про «Потенціал та можливості індустріального парку міста Рівне», 

Другий день форуму був присвячений відвідуванню інвестиційно привабливих об’єктів Рівненської області: Міжнародному аеропорту «Рівне» і туристичним об’єктам Тараканівський форт і Дубенський замок.

ІнвестІнРівне

КУРСИ ВАЛЮТ

USD | finance com uaRUR | finance com ua
EUR | finance com ua 

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com