Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

Рівненська торгово-промислова палата

22.03.2005
Без незалежного експерта не обійтися

Перед тим, як купити чи продати будинок, автомобіль чи земельну ділянку, потрібно реально оцінити вартість об’єкта. Для таких цілей існує незалежна експертна оцінка.

Перед тим, як купити чи продати будинок, автомобіль чи земельну ділянку, потрібно реально оцінити вартість об'єкта. Для таких цілей існує незалежна експертна оцінка: компетентна, об'єктивна, виконана на високому професійному рівні.

Перехід до ринкової економіки тісно пов'язаний з формуванням власників, а вони завжди бажають знати скільки коштує майно і той бізнес, який вони мають, чи збираються придбати. Коли виникає потреба щось купити або продати і це щось треба реально оцінити не обійтись без незалежного експерта.

Наші спеціалісти мають високий авторитет та шестирічний досвід незалежного експертного органу. Всі працівники відділу мають сертифікат Фонду державного майна України та Українського товариства оцінювачів на проведення робіт з експертної оцінки майна, майнових прав та бізнесу на території України. Крім того, троє експертів мають сертифікати та ліцензію (№399461) Держкомітету України по земельним ресурсам на проведення землевпорядних та землеоціночних робіт. Відповідно Сертифікату №261/02 суб'єкта оціночної діяльності (від 30.04.2002 року виданого Фондом державного майна України)

Рівненська торгово-промислова палата має право проводити оцінку майна у таких напрямках:

1.оцінка об'єктів у матеріальній формі — оцінка машин, обладнання та окремих видів транспортних засобів, автотранспортних засобів;

2.оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об'єкти інтелектуальної власності);

3.оцінка земельних ділянок.

Нашими послугами користуються як приватні особи та підприємства, так і ряд державних установ. Ви можете звертатись до нас при здійсненні цивільно-правових угод (купівля або продаж будинку, земельної ділянки, автомобіля, обладнання). Коли Вам необхідно оцінити майно під заставу для банківського кредиту, визначити вартість майна при укладанні договору оренди, захистити право власників при спорах з податковими та іншими державними органами. Рівненська торгово-промислова палата володіє сучасним програмним комплексом АВК-3 для виготовлення кошторисів на будівельно-монтажні та будівельно-ремонтні роботи.

На сучасному етапі ринкових перетворень в Україні приватна власність на землю є фундаментом, на якому формується ринок землі і розвиваються земельні відносини. Проблеми реформування земельних відносин та розвитку земельного ринку в Україні цікавлять все ширше коло як спеціалістів, так і пересічних громадян. Основним призначенням експертної грошової оцінки є безпосередня підтримка ринку землі, яка полягає у встановленні оцінної вартості земельних ділянок при здійсненні різного роду транзакцій з земельними ділянками (купівля-продаж, оренда, іпотека, дарування, наслідування, тощо). Нормативно-методичне забезпечення експертної грошової оцінки дає можливість встановлювати різні види оцінної вартості земельної ділянки: ринкову, стартову при проведенні аукціонів, заставну та інші види вартості. Отже, актуальність її останнім часом зростає, а сфери застосування розширюються.

Якщо Вас зацікавила дана інформація, звертайтесь:

Рівненська торгово-промислова палата, м.Рівне, вул.Г.Мазепи,19,

Олександр Гаюк начальник відділу експертної оцінки майна і нерухомості тел. 22-69-14.

КУРСИ ВАЛЮТ

USD | finance com uaRUR | finance com ua
EUR | finance com ua 

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com