Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

ВИ ШУКАЄТЕ ПАРТНЕРА?

Європейська Мережа Підприємств (ЄМП)

ТПП України уклала угоду з виконавчою агенцією Єврокомісії і наразі бере участь у міжнародному партнерстві з Європейською Мережею Підприємств (ЄМП) з метою підтримки інвестиційних, інноваційних та контактних можливостей українських підприємств.
Торгово-промислова палата України разом з регіональними палатами пропонує використати потенціал Європейської Мережі Підприємств з метою посилення інвестиційних та торговельних можливостей українських підприємств.

Європейська Мережа Підприємств (http://www.enterprise-europe-network.ec.europa.eu/index_en.htm) об’єднує 600 організацій-учасниць, які сприяють розвитку підприємництва у 54 країнах світу,членах та не членах ЄС.
ТПП України, разом з регіональними палатами, пропонує наступні платні послуги для українських підприємств та підприємців:
- пошук партнерів-інвесторів в країнах-учасницях ЄМП,
- пошук інноваційних технологій в країнах-учасницях ЄМП,
- пошук партнерів в країнах-учасницях ЄМП щодо створення спільних підприємств,
- пошук партнерів в країнах-учасницях ЄМП щодо імпорту та експорту товарів.
Форму анкети-пропозиції зарубіжним партнерам для заповнення можна отримати у відділі організаційної роботи, сприяння підприємництву, зовнішньоекономічної та виставкової діяльності Рівненської торгово-промислової палати.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Пропонуємо розглянути пропозицію від колег по Європейській Мережі Підприємств:
Польська компанія пропонує співробітництво компанії, яка зацікавлена у виконанні зварювальних робіт.
Так польська компанія зацікавлена у кваліфікованих зварювальниках, які мають досвід роботи, в т. ч. при будівництві трубопроводів.
В першу чергу пропозиція стосується TIG/WIG and MAG зварювальників та монтажників трубопроводів, які розуміють креслення.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Корейська компанія зацікавлена у створенні спільного підприємства з українським партнером для переробки відходів (ПЕТ пляшок) та виробництва гео-текстилю (матеріал, який використовується для будівництва доріг та / або для інших технологічних цілей).
З українського боку партнерами по спільному підприємству можуть виступати (у відповідності до досвіду корейської компанії):
- будівельні / інжинірингові компанії, так як вони можуть мати досвід або плани щодо застосування нового продукту (геотекстилю),
- компанії зайняті у сфері управління відходами та які у змозі забезпечити процес переробки належною кількістю сировини та які зацікавлені у диверсифікації власного бізнесу,
- інвестиційні компанії, які зацікавлені у зазначеному проекті,
- інші компанії, які зацікавлені у розширенні власного бізнесу та впровадженні екологічних проектів.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Німецька будівельно-інжинірингова компанія, яка працює в сферах:
- безтраншейного будівництва та реконструкції систем водовідведення
та водогонів,
- будівництві очисних споруд,
- промислового інжинірингу,
- ремонту будинків,
- будівництва мостів,
- інфраструктурного інжинірингу,
- муніципального будівництва.
шукає можливості для співробітництва з інжиніринговими та будівельними компаніями в країнах Східної Європи для реалізації спільних проектів, які стосуються систем водовідведення.
Партнер має бути зацікавленим у безпосередньому виконанні проекту.
Партнером компанії можуть виступати як приватні організації так і державні установи / органи місцевого самоврядування.
Серед переваг, які може запропонувати німецька компанія – ноу-хау та досвід в сфері відновлення систем водовідведення, успішний досвід завершених проектів на міжнародному рівні.
Наявність персоналу зі знанням англійської або німецької мов є важливою вимогою до партнера для забезпечення належного рівня співробітництва.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Угорська компанія, яка займається реалізацією збруї та має власний роздрібний магазин має на меті знайти українського партнера для придбання збруї для верхової їзди.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Італійська компанія, заснована у 1969 році та яка спеціалізується на виробництві сільськогосподарських машин та обладнання для обробки грунту (тракторів, міні-тракторів, культиваторів) шукає дистриб’юторів, ділерів для збільшення дистриб’юторської мережі за кордоном.
Малогабаритна техніка компанії є ефективною для використання на малих та середніх за розміром фермах.
Ціни на продукцію компанії є конкурентними, в т. ч. завдяки виробництву частин техніки за кордоном.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Шведська інноваційна компанія зацікавлена у співробітництві з українською компанією-виробником сантехніки, яка могла б бути зацікавленою прийняти участь у реалізації міжнародного проекту щодо виробництва нових ресурсозберігаючих зливних систем для туалетних кімнат.
Першим кроком у пропонованому співробітництві є випуск прототипу для його опробування (матеріали для виробництва - фарфор, метал, пластик).
Моделі можливої співпраці у рамках реалізації проекту - українська компанія може виступати в ролі виробника-постачальника продукції або в ролі партнера.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Вірменська компанія, яка спеціалізується на імпорті хімічних матеріалів та реагентів, продуктів харчування, лабораторного обладнання, лабораторного скляного посуду та меблів, полімерних заливних підлог зацікавлена у налагодженні торгівельних стосунків з українськими компаніями щодо імпорту різних видів продукції до Вірменії.
Компанія володіє складськими приміщеннями (2500 кв. м.), які обладнані у відповідності до Європейських вимог, з під’їзною залізничною гілкою. Також компанія має значний досвід у проведенні імпортних та експортних операцій.
Компанія також зацікавлена у такій формі співробітництва як спільне підприємство.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Китайська компанія, яка спеціалізується на імпорті продуктів харчування та займає провідні позиції по ряду напрямків у південно-західному регіоні Китаю (наприклад, компанія співпрацює з 3000 роздрібних магазинів, включаючи мережеві та немережеві роздрібні крамниці), є зацікавленою у співпраці з українськими компаніями щодо постачання продуктів харчування до Китаю.
Китайська компанія готова розглядати пропозиції, які надходитимуть від українських підприємств щодо всього спектру продуктів харчування
(борошно, крупи, бобові, газовані та негазовані мінеральні води, пиво, інші напої, мед, чаї, харчові олії, цукерки, шоколад, цукор, в т.ч. цукор-рафінад, напівфабрикати тощо).
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Болгарська туристична компанія зацікавлена у закордонних представниках, в т. ч. з України, та у співробітництві з українськими туристичними компаніями. Компанія може запропонувати клієнтам конкурентні ціни та високу якість обслуговування. Компанія спеціалізується на широкому спектрі послуг, включаючи оренду автомобілів та тури до чарівних місць Болгарії тощо.
Компанія зацікавлена у співпраці із закордонними представниками для промоції готелів компанії, включаючи веб-сайти для порівняння цін на відпочинкові заходи, у співпраці із профільними журналами та представниками інших організацій, які можуть розповсюджувати інформацію про послуги компанії.
Можливе створення спільного підприємства.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Угорська компанія, яка спеціалізується на експорті та імпорті продукції (наприклад, продуктів харчування, виробів з деревини, подарункової продукції) зацікавлена у співпраці з іноземними компаніями, які бажають вийти на угорський ринок.
Компанія надає спектр послуг пов’язаних з дистрибуцією продукції на угорському ринку, включаючи напрацьовані зв’язки з торгівельними мережами.
Компанія віддасть перевагу співробітництву з партнерами, які можуть запропонувати конкурентоспроможну продукцію.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Російська компанія, яка спеціалізується на виробництві преміксів, мінералів, вітамінних комплексів для тваринництва розгляне пропозиції від постачальників вітамінів, амінокислот, солей, мінералів, ферментів, пробіотиків та інших біологічно активних речовин.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Бельгійська компанія, яка спеціалізується на міжнародній торгівлі з 1976 року та має розгалужену мережу контактів на світовому рівні, готова виступити у якості агента для виробників сухого молока.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Вірменська компанія, яка спеціалізується на гуртовій торгівлі текстилем та продуктами харчування, пропонує свої послуги у якості дистриб’ютора. Компанія планує організувати переробку (виробництво) продуктів харчування (особливо – виробництво борошна). У планах компанії також організація птахо та тваринницьких ферм. Компанія зацікавлена у створенні спільних підприємств. Також компанія зацікавлена в підписанні договорів франчайзингу з компаніями, задіяними у сектори текстилю та виробництва продуктів харчування.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Німецька компанія, яка спеціалізується у сфері інформаційних технологій - розробці програмного забезпечення, управлінні продуктами програмного забезпечення шукає компанії-партнери, які спеціалізуються на розробці / впровадженні програмних продуктів.
Компанія більше 10 років є успішною на німецькому та північноамериканському ринках.
Компанія зацікавлена у співробітництві з партнерами, які мають бажання щодо входження на німецький та північноамериканський ринки та можуть запропонувати власні інноваційні продукти.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Датська компанія, яка спеціалізується на розробці технологій використання та спалювання біомаси пропонує співпрацю промисловим підприємствам на основі ліцензійної угоди.
У відповідності до пропонованої ліцензійної угоди партнер матиме право застосовувати запатентовану датською компанією технологію () при виробництві профільного обладнання, яке розраховане на спалювання біомаси.
Також компанією може бути розглянутою можливість створення спільного підприємства.
Технологія поєднує в собі такі особливості як висхідну газифікацію та спалювання отриманого газу. В нижній частині камери тверде паливо перетворюється на горючий газ та дрібний попіл. Технологічні вимоги щодо розміру та вологості сировини для спалювання є гнучкими.
Технологією передбачений низький рівень викидів. Наприклад, викиди пилу є меншими на 90 % в порівнянні зі стандартними печами. При цьому потік газу та температура є стабільними.
Дякуючи простим інноваційним рішенням низькими є витрати на обслуговування обладнання.
Технологія має нагороди щодо аспектів інноваційності та екологічності.
Окрім зазначеного компанія має патенти на технології по охолодженню та очистці газів.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Британська компанія, яка розробила унікальну інноваційну систему для тривалого зберігання теплової енергії в стінах та підлозі (після припинення дії джерела нагрівання) зацікавлена у співпраці з партнером-виробником (в т. ч. у формі спільного підприємства) з метою виробництва та дистрибуції зазначеної продукції на Європейському ринку.
Інноваційна система, яка пропонується, значно полішує ефективність виробництва та збереження тепла. Використання інерційності маси надає даній системі значні переваги стосовно аналогів.
Поширення тепла в системі може відбуватися через повітря або через рідкий носій.
Системи може працювати на різних видах палива (газ, вугілля, біомаса). Система може використовуватися як система кондиціонування в жарку пору року.
Партнером для британської компанії може бути виробник котлів або виробник іншого обладнання, який зацікавлений у реалізації проекту.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Німецька компанія шукає торгових посередників (агентів, дистриб’юторів) для реалізації обладнання власного виробництва для подрібнення біомаси (включаючи біомасу лісогосподарств), пластику, паперу, картону, відпрацьованих автомобільних шин, алюмінію, автомобілів та інших матеріалів.
Компанія має значний досвід у виробництві низькошвидкісних подрібнювачів і пропонує індивідуальний підхід до кожного замовника (у відповідності до матеріалу, який потрібно подрібнювати).
Партнером для німецької компанії може бути компанія зайнята у сегменті торгівлі промисловим обладнанням та інші компанії діяльність яких наближена до подрібнення та переробки сировин та матеріалів.
Контактні дані для отримання додаткової інформації: телефон (0362) 22 67 85

Контактна інформація про вищезазначені компанії може бути наданою зацікавленим компаніям / організаціям додатково (у рамках надання нової послуги).

КУРСИ ВАЛЮТ

USD | finance com uaRUR | finance com ua
EUR | finance com ua 

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com