м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 26-38-66, office@rcci.rivne.com

Австрійсько-Український Бізнес-Форум & В2В Платформи

20/05/2019

Співорганізаторами заходу виступають Федеральної  палати економіки Австрії та  ТПП України.

Австрійська сторона в черговий раз підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

  • Торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами;
  • Співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки – сільського господарства, сектору інформаційних технологій, інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Наразі узгоджено проект програми Форуму, яка надає українським регіонам можливість презентувати економічний потенціал, програми регіонального розвитку і регіональні інвестиційні програми.

Програма Форуму також надає широку можливості представникам ділових кіл обох країн щодо встановлення контактів, проведення переговорів та започаткування ділового співробітництва.

Організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного внеску у розмірі 3 000 грн. за кожного учасника. Транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

У разі Вашої зацікавленості в участі у вищезазначеному заході просимо повідомити до 16 квітня 2019 р. відділ організаційної роботи, сприяння підприємництву, зовнішньоекономічної та виставкової діяльності Рівненської ТПП за телефонами: (0362) 26 85 85, 26 96 74.