м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

БІЗНЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНА – БРАЗИЛІЯ: МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ, ІНСТРУМЕНТИ СПІВРОБІТНИЦТВА З ФЕДЕРАТИВНОЮ РЕСПУБЛІКОЮ БРАЗИЛІЯ»

02/09/2021

15 вер 2021 15:00-17:00

15 вересня 2021 року о 15:00 відбудеться  онлайн бізнес-конференція «Україна – Бразилія: можливості співпраці, інструменти співробітництва з Федеративною Республікою Бразилія».

У заході візьмуть участь українські та бразильські дипломатичні установи, Посольство Федеративної Республіки Бразилії в Україні, Посольство України в Федеративній Республіці Бразилія, Бразильське агентство з просування експорту та інвестицій (Apex Brasil), Національна промислова конфедерація, керівництво ТПП України та ділових кіл України та Федеративної Республіки Бразилія.

Під час онлайн зустрічі будуть висвітлені найбільш цікаві питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва бразильських та українських компаній, привабливості інвестиційного клімату України, сфери взаємовигідної кооперації тощо.

До приорітетних інтересів України у двосторонніх відносинах з Бразилією в економічній сфері належать:
– Агропромисловий комплекс
– IT
– Інвестиційний потенціал України
– Сфера здоров’я та фармацевтична галузі

Чому варто взяти участь в заході:
– можливість  особистого знайомства з керівниками дипломатичних місій, органів влади, міжнародних об’єднань, компаніями та отримання контактів потенційних партнерів;
– отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на ринках Бразилії;
– можливість презентувати продукцію чи послуги своєї компанії іншим учасникам заходу;
– участь у прямих переговорах в секціях (за сферами діяльності), можливість предметного спілкування з потенційними партнерами .

Представники бізнесу матимуть змогу ставити запитання та надавати коментарі під час секції “запитання-відповіді” (питання за тематикою вебінару можна також ставити заздалегідь у формі для реєстрації).

РЕЄСТРАЦІЯ  

Контакти для довідок:

Забашта Валерія (zva-zed@ucci.org.ua +380503664997)
Єгорова Юлія( yys-ier@ucci.org.uayegorova249@gmail.com).

Робочі мови – українська та англійська

Участь безкоштовна.