м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Всеукраїнський благодійний онлайн-форум для управлінців середньої та вищої ланок підприємств та організацій

08/09/2021

Власна справа, визнання, слава – успішні люди знають про ці слова не з чуток. Хтось скаже, що важко дійти до цього рівня і він буде правий. Майже усі успішні люди не раз боляче падали в житті, але вставали, знаючи, що потрібно підійматися, адже на кону гідність та успіх майбутнього.

Запам`ятайте те, що найпам`ятнішим в кожній справі є результат, а не шлях, котрий був пройдений задля нього. Так,  можливо це несправедливо, адже без шляху не буває результату. Але, цей подекуди тернистий шлях ви та ваші опоненти швидко забудуть, а результат пам`ятатимуть  точно, ще й знайомим та дітям перекажуть.  Ми  впевнені, що характерною особливістю успішних людей є те, що вони в будь-яку хвилину готові до змін, адже розуміють, що життя – це рух, за котрим постійно потрібно встигати.

Скажіть, а ви готові до змін у своєму житті? Готові розставити всі крапки над «і» у власних справах та досягнути омріяного успіху? Якщо так, то ми  разом з Всеукраїнською асоціацією керівників бізнесу та Rotary Club Lviv Innovational підготували для вас унікальний, досі небачений в Україні Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний  онлайн Форум під назвою « Intellectual Online Ironman» — «Управлінські рішення в сучасних умовах». Стартує наймасштабніша подія в сфері бізнесу вже з 2 листопада 2021 року та триватиме аж до 16 лютого 2022 року.  Онлайн – трансляції в зазначені терміни відбуватимуться щодня з 19:00 до 21:00.

Цей глобальний благодійний проєкт покликаний на якісну взаємодію між підприємцями та слухачами форуму. Адже, кризові часи в бізнесі створені для того, аби зуміти вчасно зупинитися та перенаправити власний вектор в ту сторону, котра  спроможна не лише врятувати бізнес, а покращити його. Тому, саме наші спікери в онлайн-зустрічах, які триватимуть 100 днів дискутуватимуть про такі важливі теми:

Також хочемо повідомити, що поряд з професійною метою форуму ми не забуваємо й про благодійність. Усі кошти від  продажу квитків на участь у форумі буде спрямовано на підтримку молоді з інвалідністю, а саме створення віддалених робочих місць з подальшим навчанням та працевлаштуванням. Метою цієї благодійної акції є зміна ставлення українських керівників  до культури працевлаштування людей з інвалідністю. І пам`ятайте, що усі мрії можуть здійснитися, якщо ви знайдете сміливість їх реалізувати. Тому, не втрачайте унікальної можливості стати учасником онлайн-марафону підприємців  – « Intellectual Online Ironman». 100 днів якісного інтенсиву в сфері бізнесу від наших експертів допоможуть вам здійснити найпотаємніші мрії та реалізувати свої кар`єрні амбіції. Події Чим ми можемо бути вам корисні? Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання. КОНТАКТИ Блог Мар`яна Луцишин: «Вкрай важливо вести чесно бізнес, бути компанією з корпоративною культурою та не байдужою до країни» 07.09.2021 Ефективні керівники міста Стрия 02.09.2021

Зареєструватися можна за посиланням

https://www.rotary-innovational.com/