м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Візит вітчизняних ділових кіл до Тбілісі, Батумі та Поті

02/07/2021

З 20 по 24 липня 2021 року відбудеться візит вітчизняних ділових кіл до Тбілісі, Батумі та Поті. Делегацію очолює заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка.

Організатори візиту: Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) .

За підтримки: Мінекономіки України, МЗС України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту та Центр міжнародних ділових комунікацій.

Партнери візиту: ТПП Грузії та ТПП Аджарії.

В рамках візиту заплановані зустрічі з представниками бізнесу Грузії, Міністерства економіки та сталого розвитку Грузії, Національного агентства зі стандартизації та метрології Грузії, керівництвом морського порту Поті. Більш детально про деталі візиту в Програмі (додається).

Чому Грузія?

• Країна є чистим нетто-імпортером практично усіх груп товарів. В 2020 році імпорт перевищив в 2,5 рази експорт і склав понад 6 млрд. доларів США.

• Країна має величезний транзитний потенціал для українських товарів, що прямують до країн Центральної та Південно-Східної Азії та Близького Сходу. Розвинута логістична інфраструктура та конгруентні ставки.

• Зона вільної торгівлі з Китаєм, членство в ПанЄвроМед надають можливість розширити експорт вітчизняних товарів до країн цих регіонів.

• Ліберальне оподаткування робить ефективним створення спільних підприємств для збільшення можливостей експорту українських товарів.

Профіль делегації: експортери товарі та послуг, логістичні та туристичні компанії, які зацікавлені в розширенні присутності в Грузії, вирішенні питань сертифікації товару, налагодження логістики до країн Азії та Близького Сходу.

Приєднуйтесь до української делегації та скористайтесь можливістю збільшити свою присутність на ринку країни та використати можливості Грузії з експорту в інші країни.

З метою організації ділових зустрічей в рамках візиту просимо заповнити анкету учасника візиту якомога скоріше. Анкета учасника візиту >> https://forms.gle/WxQ8osNPLRa3VQjL8

Вартість участі складає 1 780 доларів США та включає переліт Київ – Тбілісі, Батумі-Київ, проживання в одномісному номері, трансфери відповідно до Програми, страхування, організаційну підтримку.

З питань участі звертайтесь: Анна Любима +380955466509