м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Віртуальна міжнародна йорданська виставка та конференція «International Kingdom Expo 2021 – Virtual»

21/07/2021

28 липня – 2 серпня 2021 р. громадська організація «Sindyan For Development and Enterpreneurship» у партнерстві з Йорданською інвестиційною комісією, Йорданською торговельною палатою та Йорданською промисловою палатою проводитимуть першу віртуальну міжнародну йорданську виставку та конференцію «International Kingdom Expo 2021 – Virtual».

Метою заходу є налагодження ділових зв’язків між йорданськими експортерами (компаніями, фабриками, постачальниками послуг, стартапами) та іноземними компаніями з використанням віртуальної онлайн платформи та віртуальних виставкових стендів. Віртуальна платформа виставки, зокрема, надає можливість проведення онлайн-зустрічей з використанням текстових та відео-чатів. На віртуальних стендах йорданських компаній, представлених на виставці, будуть англомовні співробітники і, відповідно, англомовні електронні презентаційні матеріали.

Водночас, платформа заходу стане постійним майданчиком для представлення продукції йорданських виробників та послуг підприємств Королівства.

Робота багатопрофільної виставки «International Kingdom Expo 2021 – Virtual» буде зосереджена на таких напрямках: логістика; торгові агенти та дистриб’ютори; торговельні асоціації; інструменти, формувально-штампувальні вироби; іграшки; навчальні послуги та продукція; сталь, металеві частини та деталі; склади; послуги з підвищення кваліфікації; суднобудівельна, морська та шельфова галузі; продукція з гуми та пластику; вантажно-розвантажувальні послуги на складах; стартапи; продукція з листового металу; насоси та деталі до них; целюлоза та папір; проєктний менеджмент; друк; пакування; аутсорсинг; продукція нафто-газової промисловості; продукція медичної та фармацевтичної галузей; аналіз та випробовування матеріалів; машини та обладнання; предмети розкоші; меблі та обробка деревини; продукти харчування та напої, а також відповідне обладнання; ливарні послуги, управління виробничим процесом; інформаційні технології; індустрія гостинності; побутова хімія та засоби особистої гігієни; електроприлади; інженерні послуги; охорона навколишнього середовища; дизайнерські послуги; продукція з алюмінію; сільське господарство; автомобілі та шини; проєкти «під ключ»; організація заходів; будівництво; одяг; споживчі товари; хімічні речовини; хімічне машинобудування та технологічний інжиніринг; косметика; креативні послуги та товари.

Міжнародна конференція, яка проходитиме одночасно з виставкою, буде присвячена найважливішим тенденціям в економіці, питанням відновлення міжнародної торгівлі, а також адаптації промислового та торговельного секторів до реалій постковідного світу.

Очікується, що крім приватного сектору, у заході братимуть участь представники міністерств, торгівельних та промислових палат, університетів та дослідницьких інститутів, урядові посадовці Йорданії.

Відвідання віртуальної виставки-конференції є безкоштовним. Доступ до віртуального заходу можливий за посиланням: https://kingdomexpo.org/ Register. Додаткова інформація про виставку-конференцію доступна на веб-сторінці: https://kingdomexpo.org/, за телефоном: +962796812048, або за адресою електронної пошти: info@kingdomexpo.org.