м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

В режимі онлайн 129-й Китайський ярмарок імпортних і експортної продукції (Кантонський ярмарок)!

13/04/2021

З 15 по 24 квітня 2021 року в режимі онлайн пройде 129-й Китайський ярмарок імпортних і експортної продукції (Кантонський ярмарок). Ця 10-денна віртуальна експозиція буде використовувати свою провідну цифрову платформу з метою створення нових можливостей для транснаціональних компаній, підтримки безперебійного функціонування промислових і логістичних ланцюгів і зміцнення торговельних партнерства.

В рамках Кантонського ярмарку буде представлено 50 розділів експозиції, що охоплюють 16 основних категорій продукції, будуть розміщені на віртуальній майданчику, а 6 головних тематичних напрямків будуть представлені в Міжнародному виставковому павільйоні для всіх сфер бізнесу.

– тканини, фурнітура. комплектуючі для легкої та меблевої промисловості;

– будівельні матеріали, інструменти, будівельна та дорожня техніка;

– верстати, устаткування, інструменти, матеріали для машинобудівних та виробничих підприємств;

– автомобільна техніка та громадський транспорт, комплектуючі та запчастини;

– медичне обладнання, інструменти, устаткування, матеріали;

– побутова техніка та електронні товари;

– електротехнічні товари, устаткування, світлотехніка та інше;

 

https://www.cantonfair.org.cn/en/exhibition

Всі учасники експозиції – близько 25 тисяч – мають інформацію про компанію і продукції в формі фотографій, відеороликів, 3D-зображень, презентацій в середовищі віртуальної реальності та інше.

Всі зони експозиції почнуть функціонувати одночасно в день відкриття і будуть охоплювати виставку продукції, координацію поставок і постачальників, транскордонну електронну торгівлю і багато іншого, оскільки Кантонський ярмарок, як і раніше, пропонує високоякісні хмарні сервіси, включаючи відображення інформації, взаємодію в режимі реального часу, призначення переговорів і рекламу в прямому ефірі.

Кантонський ярмарок забезпечить конфіденційність торгівлі в корпоративному (B2B) сегменті і дозволить як покупцям, так і продавцям взаємодіяти між собою і виконувати замовлення через інші ресурси на свій вибір. Платформа Кантонського ярмарку також надає канали для відеоконференц-зв’язку і взаємодії через соціальні мережі з метою полегшення комунікацій.

У минулому році 128-ий ярмарок відвідали покупці з 226 країн і регіонів, що є рекордним показником і представляє собою по-справжньому диверсифіковану інтернаціональну клієнтуру.

Стати відвідувачем виставки
Крок №1: Реєстрація компанії за посиланням  https://buyer.cantonfair.org.cn/en/register/selectiveId?_ga=2.55362216.2022023984.1617711517-1771069361.1617097893
Крок №2: Після реєстрації компанії

приєднатись до ВІП групи Ukrainian Chamber of Commerce and Industry

код запрошення: ECKA2560

Інструкція підключення за посиланням  https://drive.google.com/file/d/1RfgB1yKmZYNEfhESDDfdEiDMFoKyk_RS/view

 

Для учасників ВІП групи Центр міжнародної ділової співпраці ТПП України, як офіційний партнер Організаторів ярмарку, готовий надати необхідну підтримку з пошуку товарів та організації зустрічей з виробниками цієї продукції. З питань зустрічей просимо звертатись за телефоном +380 67 662-96-56 або b2bexpo@ucci.org.ua.

 

Запрошуємо Вас до участі в 129-му Кантонському ярмарку та скористатись можливістю знайти нові товари та партнерів для свого бізнесу!