м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Ділова місія до Казахстану

22/09/2021

Рівненська торгово-промислова палата разом із Центром міжнародної ділової співпраці ТПП України за підтримки Посольства України в Республіці Казахстан та Зовнішньоторговельної палати Казахстану «Атамакен» запрошує приєднатись до ділової місії українських виробників медичного обладнання та матеріалів яка відбудеться з 25 по 28 жовтня 2021 року до міста Нур-Султан.
Під час візиту для учасників делегації будуть організовані зустрічі з представниками МОЗ РК та Національного центру експертизи лікарських засобів, виробів медичного призначення та медичної техніки, профільними консалтинговими компаніями, візит на виставку AstanaZdorovie 2021, проведення перемовин з казахстанськими імпортерами, дистриб’юторами та користувачами обладнання.
Українські компанії ознайомляться з поточною ситуацією та тенденціями на ринку медичного обладнання Казахстану, отримають інформацію про механізми реєстрації обладнання та виходу на ринок країни, оцінять можливості та переваги спільних підприємств для розширення експорту, проведуть ділові переговори з зацікавленими компаніями.
Відповідно до Національної стратегії «Казахстан – 2050» уряд країни сприяє розвитку виробництва високотехнологічного обладнання, в т.ч. медичного призначення. Для цього впроваджуються грантові програми, створюються інноваційні технологічні парки (як приклад: Astana Business Campus) та фонди, забезпечуються пільговий податковий режим для спільних підприємств. У поєднанні з можливостями Казахстану в Євразійському співтоваристві  для українських компаній з’являються можливості розширення експорту як  обладнання так і технологій в інші країни Центральної Азії.
Вартість візиту складає – 1 755 доларів США та включає в себе переліт Київ-Нур-Султан-Київ, проживання в готелі, транспорт за Програмою, медичне страхування, організаційну підтримку.
Зареєструватись можна за посиланням https://forms.gle/2ugs8KYEBW3E9tWS6
З питань участі просимо звертатись до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України за телефоном
+380 67 662-96-56 або a.v.goliato@gmail.com.      
Запрошуємо Вас до участі в візиті українських виробників медичного обладнання та матеріалів.