м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 26-38-66, office@rcci.rivne.com

З 22 по 26 квітня 2019 р. ТПП України за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні організовує діловий візит українських підприємців до Киргизької Республіки.

22/04/2019

Протягом перебування в КР члени бізнесової делегації візьмуть участь в українсько-киргизькому бізнес-форумі, В2В зустрічах, відвідають киргизькі підприємства, а також буде запропонована незабутня екскурсія до гірського озера Іссик-Куль.

ТПП України запрошує долучитися до складу ділової делегації українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.

Киргизька сторона цікавиться такими напрямами співробітництва: сільське господарство (постачання зернових, олії, масла), альтернативна/вітрова енергетика, IT технології, садівництво, бджільництво, легка промисловість, туризм, автомобілебудування (збирання). Основна увага була окреслена щодо експорту в КР фруктів та ягід, оскільки валову частку економіки займає виробництво джемів/варення. .

Основні статті українського експорту – фармацевтика, готова продукція із зерна, цукор та кондитерські вироби, м’ясо та їстівні субпродукти, какао та продукти з нього, папір та картон.

Основні статті українського імпорту – їстивні плоди та горіхи, текстиль, продукти неорганічної хімії, машини.

Реєстрація учасників буде здійснюватись через сайт ТПП України (www.ucci.org.ua).

З усіх питань стосовно програми та та організаційно-фінансових умов просимо звертатись за тел.: +38 044 461-98-07 , 067 230-90-38 (конт. особа Ольга Сухенко) або на ел. адресу: oas-ier@ucci.org.ua.