м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Круглий стіл з обговорення практики застосування і проблемних норм податкового та іншого регуляторного законодавства

15/07/2021

15 липня 2021 року президент Рівненської ТПП Микола ЯРОЩУК разом з віцепрезидентом Рівненської ТПП Олександром ДУБАРЦЕМ та головним бухгалтером Рівненської ТПП Валентиною КАЛЮТОЮ взяли участь у круглому столі з обговорення практики застосування і проблемних норм податкового та іншого регуляторного законодавства. Захід було організовано Територіальним відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Рівненській області в залі готелю «Рейкарц БергшлосС». Оскільки захід було приурочено до Дня  бухгалтера та аудитора України, то участь у йому взяли головні бухгалтери та економісти підприємств та організацій Рівненської області.

Під час круглого столу було розглянуто такі питання: здобутки сумлінних платників податків Рівненщини у забезпеченні сталого розвитку регіону, роль бухгалтерів в покращенні   ефективності  розвитку економічного потенціалу міста; роль бухгалтерів у забезпеченні збалансованого виконання доходів бюджетів всіх рівнів задля реалізації державних функцій та соціальних зобов’язань; роль бухгалтерів в розвитку економічного та підприємницького потенціалу області; роль бухгалтерів в підвищенні корпоративних зв’язків, спрямованих на  просування ринків та  потенціалу області; запровадження ефективних механізмів оптимізації і спрощення податкового та іншого регуляторного законодавства – одне з основних завдань побудови ефективної взаємодії бізнесу та влади.

Кульмінацією заходу стало нагородження кращих бухгалтерів та економістів підприємств та організацій Рівненської області почесними грамотами та подяками Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Рівненської міської ради, Рівненської торгово-промислової палати, ГУ ДПС у Рівненській області та Територіальним відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Рівненській області. Рівненська ТПП мала честь нагородити почесними грамотами Палати головних бухгалтерів таких фірм: ТОВ «Фірма «Скорпіо Лімітед» (м. Вараш), Рівненської ТПП, ТзОВ фірма «Овіс», ТзОВ фірма «Лазорчик».