м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Круглий стіл на тему «Правоохоронці, малий та середній бізнес: очікування та реальність»

11/03/2020

Запрошуємо 19 березня 2020 р. взяти участь у круглому столі на тему «Правоохоронці, малий та середній бізнес: очікування та реальність». Даний захід Рівненська торгово-промислова палата організовує спільно з мобільним підрозділом І Консультативної місії Європейського союзу в Україні із реформування сектору цивільної безпеки (КМЄС).

Довідково. КМЄС  в Україні є Місією ЄС з невиконавчим мандатом, що має представництва в Києві, Львові, Харкові та Одесі, а також два мобільні підрозділи, які працюють в різних регіонах України. Метою діяльності КМЄС є надання підтримки органам влади в Україні задля забезпечення сталого реформування сектору цивільної безпеки шляхом надання стратегічних консультацій і практичної допомоги для реалізації конкретних заходів із реформування.

Планується, що участь у  круглому столі візьмуть представники поліції, прокуратури, юридичних осіб, суб’єктів бізнесу та місцевих органів влади.

Мета заходу – обговорення поточного стану справ у секторі верховенства права для здійснення діяльності юридичними особами в регіоні.

        Участь у заході безкоштовна.

       Попередня реєстрація є обов’язковою.

       Захід відбудеться в актовій залі Рівненської ТПП за адресою. м.Рівне, вул. Г.Мазепи,19.

       Початок заходу о 9:30.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатись у відділ організаційної роботи, сприяння підприємництву, зовнішньоекономічної та виставкової діяльності Рівненської ТПП за телефонами:

(0362) 26 85 85, 26 96 74.