м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Навчання на тему «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні»

28/07/2021

З метою запобігання порушенням під час здійснення закупівель запрошуємо уповноважених осіб органів державної влади, місцевого самоврядування, установ, організацій, державних та комунальних підприємств взяти участь у  навчанні на тему «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні».

      Повідомляємо, що на базі Рівненської торгово-промислової палати 16-17 серпня 2021 р заплановане навчання для спеціалістів у сфері здійснення публічних закупівель за затвердженими Міністерством економіки України програмами. Навчання буде проводитись з урахуванням змін та доповнень, які прийняті у законодавстві щодо  здійснення публічних закупівель.

Учасники семінару мають можливість ознайомитись з новими нормативними документами в сфері публічних закупівель, отримати відповіді фахівців на запитання щодо певної специфіки закупівель, особливостей підготовки документації конкурсних торгів, їх вимог та умов щодо конкретного предмету закупівлі.

Учасники навчання отримують сертифікат про проходження навчання у сфері публічних закупівель.

Заявки на участь у семінарі приймаються до 11 серпня 2021 р.

           Вартість навчання для одного учасника становить 1300,00 гривень з ПДВ.

Навчання відбудеться в Рівненській торгово-промисловій палаті  за адресою: м. Рівне, вул. Г.Мазепи 19, (1-й поверх, актова зала).

Телефон для довідок: (0362) 63-41-27, 63-44-77