м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 26-38-66, office@rcci.rivne.com

Одноденна екскурсія в Чорнобильську зону та Прип’ять 30-го листопада

11/11/2019

Це поїздка, яка запам’ятовується назавжди. Зона відчуження, місто-привид Прип’ять, Рудий ліс, села, що цілком засипані землею, ЧАЕС лякають, але й приваблюють туристів з усього світу. Під час екскурсії до Чорнобиля Ви дізнаєтесь про історію аварії на четвертому енергоблоці ЧАЕС і про сучасний стан зони відчуження, відчуєте масштаби катастрофи, що сталася, прогуляєтесь містом, що завмерло у 1986 році.

Технічна інформація:

– для участі в екскурсії необхідно подати заявку, повідомивши ПІБ, дату народження, серію та номер паспорта, громадянство (дані необхідні для оформлення дозволу на в’їзд) не пізніше, ніж за 7 днів до виїзду.

– в’їзд у зону відчуження дозволений особам, яким виповнилося 18 повних років.

– в’їзд у зону відчуження дозволений особам, які не мають медичних протипоказань для поїздки в зону відчуження (тобто здорові на момент поїздки, не мають важких захворювань).

– для в’їзду в зону відчуження необхідно вдягнути максимально закритий одяг.

– для всіх учасників екскурсії буде проведено інструктаж з дотримання правил радіаційної безпеки та інформаційна бесіда, щодо правил поведінки у зоні відчуження.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Вартість поїздки 1100 грн.

У разі виникнення запитань просимо звертатись за телефонами:

(0362)263866, 0971302381 Юлія, 0966665508 Тетяна