м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Онлайн-бізнес-форум «Україна – Чехія: можливості співпраці між українським та чеським бізнесом під час глобальних змін»

20/05/2021

25 травня 2021 року об 11:00 на базі ТПП України відбудеться онлайн-бізнес-форум «Україна – Чехія: можливості співпраці між українським та чеським бізнесом під час глобальних змін» за участю українських та чеських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Республіки Чехія.

Захід спільно організують ТПП України, ТПП Чехії, Посольство України в Республіці Чехія, Посольство Республіки Чехія в Україні, Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, Міністерство промисловості та торгівлі Чехії та інші партнерські організації.

Українсько – чеський  бізнес-форум  передусім орієнтований на компанії, що ведуть бізнес у таких сферах:

  • ІТ сектор;
  • енергетика;
  • охорона здоров’я;
  • сільське господарство;
  • машинобудування.

Під час зустрічі  будуть висвітлені стан, найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, інвестиційний та експортний потенціал і бізнес-клімат України та Чехії.

Детальна програма форуму буде оприлюднена найближчим часом.

Програма форуму передбачає:

І.  Пленарну частину

ІІ. Онлайн – B2B переговори між чеськими та українськими компаніями.

І. Пленарне засідання, яке включає промови президентів обох палат, послів, заступників міністрів та інших експертів відбудеться в прямому ефірі 25 травня з 11:00 години за київським часом на YouTube за посиланням.

ІІ. Зустрічі B2B між чеськими та українськими компаніями відбудуться на онлайн-платформі Eventtia протягом часу з 12.00 25 травня до 17.00 26 травня за Київським часом.
Участь у B2B переговорах передбачає обов’язкову реєстрацію (створення особистого кабінету).

Інструкції щодо реєстрації на зустрічі B2B:

  1. Ви можете зареєструватися на зустрічі B2B безпосередньо за посиланням (посилання буде надіслано після проходження основної реєстрації), для чого треба вибрати зелений варіант (для українських учасників), заповнити реєстраційну форму, включаючи профіль компанії та контактну інформацію. Після реєстрації ви отримаєте електронне повідомлення з підтвердженням реєстрації. Після цього треба певний час зачекати, поки реєстраційна заявка буде розглянута.
  2. Після розгляду та схвалення вашої реєстраційної заявки організаторами (про що Ви отримаєте окремий електронний лист з повідомленням та цифровим кодом) потрібно зайти на веб-сторінку AFTER THE REGISTRATION AND VALIDATION CLICK HERE TO ENTER THE BUSINESS FORUM PAGE AND PLAN YOUR B2B MEETINGS та ввести отриманий цифровий код, після чого Ви зможете зайти на платформу В2В.
  3. Зайшовши на платформу В2В, натисніть ліворуч «Attendees/Networking» і Ви побачите всі профілі вже зареєстрованих учасників, після чого Ви можете відразу ж почати планувати свої B2B переговори з чеськими партнерами в Інтернеті з призначенням точного часу (просто натисніть на потрібний профіль та оберіть зручний для вас часовий інтервал). Ми рекомендуємо вам постійно відвідувати цю Інтернет-сторінку, щоб бачити нових учасників та планувати нові онлайн-бізнес-зустрічі.

Реєстрація можлива до 24 травня 2021 року.

Вартість участі: 360 грн. (вкл.ПДВ)

Робоча мова заходу: англійська.

Контакти для довідок: