м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

ПЕРШЕ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-КАЗАХСТАНСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

15/03/2021

РЕЄСТРАЦІЯ
З метою сприяння подальшому розвитку економічних відносин із Республікою Казахстан 16 березня 2021 р. о 10:00 відбудеться ПЕРШЕ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-КАЗАХСТАНСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ.

Партнерами з казахстанської сторони виступає Зовнішньоторгова палата Казахстану.

ТПП України приділяє першочергове значення розвитку економічних стосунків із закордонними країнами, використовуючи різні форми сприяння, в тому числі через створення спільних ділових рад. Протягом останніх років ТПП України активно працює над розширенням і поглибленням торговельно-економічного співробітництва з Республікою Казахстан. Відбулися численні спільні заходи, в тому числі онлайн, виставки, бізнес-місії тощо

За попередньою інформацією казахстанські компанії зацікавлені в встановленні ділових зв’язків з українським бізнесом по наступних напрямках: сільське господарство та продовольство (власний експорт борошна, кондитерських виробів, консерв ), телекомунікації, машинобудування (с/г техніка), металургія (мідь), охорона здоров’я (виробництво одноразових медичних виробів) та інші.

Передбачається, що основною метою діяльності Ділової ради буде сприяння розвитку українсько-казахських ділових і торговельно-економічних зв’язків, диверсифікації структури і збільшенню обсягів товарообігу між двома країнами, пошук та втілення оптимальних моделей і форм ділового співробітництва; налагодження двосторонньої виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації, створення сприятливих умов для спільної взаємовигідної виробничої, торговельної, транспортної, будівельної, фінансово-кредитної, страхової, науково-дослідної та інших видів діяльності; сприяння створенню спільних підприємств у різних галузях економіки, інвестиційних фондів, торгових компаній, відкриттю філій і представництв діючих суб’єктів, а також всебічному розвитку усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України і Казахстану; підтримка різних форм двостороннього ділового, освітнього, наукового, культурного і туристичного обміну між Україною та Казахстану.

Українська частина Українсько-казахстанської ділової ради діє на засадах добровільності та рівноправності учасників, є відкритою для вступу нових членів та зацікавленою у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами.

Голова Української частини двосторонньої ділової ради – Сергій Свистіль.

Контактна особа в Дирекції міжнародного співробітництва – Анна Любима ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com).

Формат зустрічі – онлайн. Зустрічі у форматі онлайн відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Умови участі уточнюйте в організаторів. Є можливість стати партнерами заходу та виступити з презентацією про компанію.

Акредитація ЗМІ – vip-pr@ucci.org.ua (Прес-служба залишає за собою право відмовити у акредитації)