м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Перші загальні збори української частини Ділової ради України-Казахстан в режимі онлайн

23/06/2020

ТПП України приділяє першочергове значення розвитку економічних стосунків з закордонними партнерами, використанню різних форм сприяння, в тому числі через створення спільних ділових рад.

Протягом останніх років ТПП України веде активну діяльність щодо розширення та поглиблення торгово-економічного співробітництва з Республікою Казахстан. Проведено низку численних спільних двосторонніх заходів, в тому числі онлайн, взято участь у виставкових міжнародних заходах, бізнес місіях тощо.

З метою сприяння подальшому розвитку економічних відносин з Республікою Казахстан, 25 червня 2020 року, ТПП України проводить о 14:00 перші загальні збори української частини Ділової ради України-Казахстан в режимі онлайн.

У разі зацікавленості щодо участі у зборах пропонується заповнити анкету в Google-формі: https://forms.gle/Yfc9vWhVZjKgg1LR6, на зазначені в формі контакти буде надіслано посилання на онлайн платформу проведення зборів.

Контактною особою щодо організації проведення заходу є Голова Ради з питань ЗЕД при ТПП України Свистіль Сергій Олександрович, тел.:067-547-33-27.