м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Президент Рівненської ТПП Ярощук Микола Якович взяв участь у діловому візиті до Узбекистану

21/05/2021

17 – 21 травня 2021 р. президент Рівненської ТПП Ярощук Микола Якович  взяв участь у діловому візиті до Узбекистану у складі бізнес делегації від України, яка налічувала понад 40 учасників.  Разом з президентом Рівненської ТПП участь у поїздці від Рівненщини взяли представники таких компаній: ТзОВ «Дубнотех», ПрАТ «Рівень», ТзОВ фірма «Лазорчик», ТзОВ «ОВІС», ТзОВ «Пульсар і Ко», ФОП Кравченко О.М.

Співорганізаторами заходу виступили: ТПП України, ТПП Узбекистану, Посольство України в Республіці Узбекистан та Посольство Узбекистану в Україні за підтримки Узбецької республіканської товарно-сировинної біржі, а також Українсько-узбецької ділової ради.

Протягом перебування в Узбекистані члени бізнесової делегації мали ряд ділових зустрічей, брали участь в українсько-узбецькому бізнес-форумі. Ділова програма передбачала заходи в м.Ташкент та м.Самарканд.

Програма візиту передбачала проведення першого спільного засідання Ділової ради та проведення українсько-узбецького бізнес форуму, зустрічей у форматі В2В і обговорення практичних питань двостороннього співробітництва в торговельно-економічній сфері. Також для української делегації було організовано одноденний бізнес-форум в місті Самарканд під час якого Рівненська ТПП та Самаркандське територіальне управління ТПП Узбекистану підписали меморандум про співробітництво.

Участь у бізнес-місії дозволила представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавому для них ринку.

В ході ділового візиту було визначено, особливий інтерес для узбецької сторони складають українські підприємства, які працюють в сферах тваринництва, птахівництва, переробки сільськогосподарської продукції, машинобудування, деревообробка, імпортери текстильної продукції, масложирової промисловості, гідроенергетиці, нафтогазовому комплексі. Узбецька сторона зацікавлена в просуванні інтересів власної електротехнічної галузі на українському ринку. До пріоритетних галузей належать, передусім, сільське господарство (постачання зернових, олії, масла, цукру, добрив, кормів), легка промисловість (текстиль), харчова, гірничодобувна, обробна промисловість, туризм, металургія та автомобілебудування тощо.