м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Пропозиції щодо співрапраці підприємтв Гродненської області (Республіка Білорусь)

03/06/2021

 В рамках підписаної угоди про співпрацю між Рівненською ТПП та  УП «Гродненське відділення Білоруської ТПП» отримано пропозиції щодо співрапраці підприємтв Гродненської області (Республіка Білорусь):

 

1.ВАТ «ГродноОблсільгосптехніка» (зацікавлене в постачанні сільськогосподарської техніки в Україну):
ВАТ «Управляюча компанія холдингу « ГродноОблсільгосптехніка » є одним з найбільших виробників сучасної сільгосптехніки в Республіці Білорусь. До складу входить 12 підприємств, які виробляють грунтообробну, кормозаготовочную, післязбиральної техніку, а також доїльні установки. Продукція експортується на ринки таких країн: Литва, Україна, Грузія. Дилер в Україні – ТОВ «Бенфілл-Агро» (м.Київ).
Потенційні споживачі: оптові компанії, сільськогосподарські підприємства і холдинги, фермерські господарства.
Сайт – http://oblsht.by/.
Каталог продукції – http://oblsht.by/shop/.

2. ВАТ «Гронітекс» (зацікавлене в постачанні продукції в Україну):
ВАТ «Гронітекс» – сучасне, оснащене новітніми моделями техніки текстильне підприємство. Основний вид діяльності – виробництво пряжі і ниток швейних.
Компанія орієнтована на підтримку статусу стабільного, сучасного, надійного постачальника, який задовольняє запити клієнтів. З цією метою нами реалізовано ряд інвестиційних проектів з технічного переозброєння виробництва. Встановлено високотехнологічне обладнання провідних європейських марок: Reiter, Shlafhorst, Savio, Thies, SSM, Zinzer.
Сьогодні ВАТ «Гронітекс» займає провідні позиції у виробництві гребінь і кардна, пряжі кільцевого і пневмомеханічного способів прядіння. Є єдиним виробником в країні ниток швейних бавовняних, армованих, спеціальних технічних; пряжі гребінній бавовняної, армованої. Не має аналогів в республіці пряжа високорозтяжних (для виробництва шинного корду). У 2017 році розпочато виробництво пряжі спеціального призначення.
Особлива увага приділяється розробкам у сфері виробництва змішаних дво- і трикомпонентних пряжі із сумішей бавовни, льону, а також поліефірних і віскозних волокон.
Сфери застосування: пряжа змішана з різними сировинними складами (ткацьке і трикотажне виробництво); котонізоване льноволокно (наповнювач в подушки і ковдри, будівельний утеплювач з льоноволокна, виробництво пряжі).
Сайт – http://www.gronitex.by/.

3. ВАТ «8 березня» (зацікавлене в постачанні  трикотажних виробів в Україну):

ВАТ «8 березня» (м Гомель) є одні з найбільших підприємств легкої промисловості в Білорусі.
Продукція: одяг для дому, нижня білизна, повсякденний одяг, термобілизна, вироби з льоновмісних пряжі.
Споживачі: оптові компанії, торгові мережі, магазини.
Сайт – https://8marta.com/.

4. ВАТ «Лідахлібопродукт» (зацікавлене в постачанні продукції з України):

ВАТ «Лідахлібопродукт» – це провідний виробник борошномельної продукції в Республіці Білорусь. До складу підприємства входять:
– головне підприємство в м Ліді, що складається з елеватора для зберігання зерна, борошномельного цеху, цеху по виробництву комбікормової продукції, цеху фасування готової продукції, фабрики по виробництву макаронних виробів;
– УП «Сморгонский комбінат хлібопродуктів»;
– філія «Сморгонская птахофабрика»;
– філія «Дітва»;
– свинарські комплекси «Прогрес» і «Орковічі» і ін.
ВАТ «Лідахлібопродукт» зацікавлене в постачанні від прямих постачальників України наступної продукції:
• шрот соєвий (12 тис. Тонн в рік);
• соняшниковий шрот (6-9 тис. Тонн в рік);
• масло рослинне (сирець, 1,1-1,5 тис. Тонн);
• зерно (пшениця, кукурудза, ячмінь, 120 тис. Тонн).
Сайт – https://muka.by/.

 

У разі уточнення додаткової інформації про вище зазначені підприємства, просимо звертатися у Рівненську ТПП за телефоном: (0362)63-44-77.