м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

Інформація для керівників підприємств міста Рівне та Рівненського регіону

15/05/2020

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгах, присвячених підготовці Вашого підприємства до державних перевірок, які ведуться Держпродспоживслужбою у відповідності до Плану державних перевірок, затвердженого в установленому порядку (ссилка на план перевірок)

http://www.consumer.gov.ua/ContentPages/Richniy_Plan_Zdiysnennya_
Zakhodiv_Derzhavnogo_Naglyadu_(Kontrolyu)/386/

Після проходження тренінгу керівники та провідні фахівці підприємств аграрного сектору та виробники харчових продуктів будуть ознайомлені з сучасними засадами та останніми тенденціями в реформуванні вітчизняного законодавства у сфері державного нагляду та контролю, масивом законодавчо-нормативних актів, вимоги яких підлягають перевірці, правами та обов‘язками бізнесу при здійсненні перевірок. Слухачі отримають кваліфіковану допомогу у складанні плану підготовки власного бізнесу до перевірки. Також буде надана інформація про механізми та інструменти, які ведуть до зниження ступеню ризику господарської діяльності, з яким пов‘язана частота державних перевірок.

З огляду на обставини тренінг буде проведений в дистанційному режимі 21 травня 2020 р.,       28 червня 2020 р. Просимо повідомити про бажання взяти участь у тренінгу за адресою: м. Рівне,   вул. Гетьмана Мазепи, 19 або за телефонами: (0362) 63-31-20; (067) 3608431; e-mail: o_vira82@ukr.net. Встановити у себе на мобільних або стаціонарних пристроях сервіс ZOOM та підключитися до групи за посиланням, яке буде надіслано всім зареєстрованим учасникам перед початком заходу. Програма заходу, адаптована до роботи в дистанційному режимі, також буде надіслана зареєстрованим учасникам.

По закінченню тренінгу учасники отримають сертифікати про проходження тренінгу з підготовки підприємства до державних перевірок.