м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 26-38-66, office@rcci.rivne.com

29 ПО 31 ТРАВНЯ 2019 Р. НАЙБІЛЬША У ЦЕНТРАЛЬНІЙ І СХІДНІЙ ЄВРОПІ ВИСТАВКА ТОВАРІВ НАЙКРАЩИХ КИТАЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ «CHINA HOMELIFE SHOW 2019» ТА «CHINA MACHINEX» (М.ВАРШАВА, РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА).

27/03/2019

Понад 1200 ретельно відібраних китайських виробників представлять 60000 одиниць високоякісної продукції в галузях: текстиль та одяг; меблі; будівельні матеріали; побутові прилади; освітлення; предмети домашнього вжитку та подарунки.

Спеціалізація виставки «China Machinex», що відбуватиметься паралельно з «China Homelife Show», – нові можливості технологій машин, енергетики та інструментів.

Виставки «China Homelife Show» та «China Machinex» – це найкраща можливість для:

– налагодження прямих і вигідних ділових контактів із китайськими компаніями;

– ознайомлення із найширшим спектром пропонованих послуг і товарів;

– пошуку потрібного торгового партнера з Китаю;

– отримання цінної інформації і консультацій щодо двосторонньої співпраці;

– підписання перспективних договорів;

– пошуку нових ідей і концепцій, які б зміцнили позиції Вашої компанії на ринку;

– спілкування з експертами.

Орієнтовні транспортні витрати – 2000 грн., в які включено проїзд комфортабельним автобусом по маршруту Рівне-Варшава, Варшава-Рівне, одну добу проживання у двомісних номерах зі сніданком (готель уточнюється); безкоштовний обід на території виставкового центру; супровід керівника; оргвитрати Рівненської ТПП.

Додатково кожен учасник на місці оплачує 1 ніч проживання у готелі – орієнтовно 50 дол. США зі сніданком (двомісне розміщення).

Беручи участь у цій програмі, кожен учасник ділової поїздки зобов’язаний провести мінімум 5 ділових зустрічей впродовж перебування на виставці та одержати запис-підтвердження від китайських компаній-експонентів у відповідному ваучері (надається організаторами виставки).

Наявність біометричного паспорту або шенгенської візи обов’язкова. В разі відсутності візи Рівненська ТПП має можливість посприяти її отриманню.

Виїзд на виставку планується 28 травня 2019 р., прибуття в Рівне – 30 травня 2019 р.

Заявки на участь Рівненська ТПП приймає до 03 квітня 2019 року.

У разі Вашої зацікавленості у відвіданні вищезазначеної виставки просимо звертатись у відділ оргроботи, сприяння підприємництву, зовнішньоекономічної та виставкової діяльності Рівненської ТПП за телефоном (0362) 26 85 85, 26 38 66, 26 96 74.