м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

«TESCO» ТА «Marks & Spencer» пропонують співпрацю в сфері торгівлі

13/05/2021

Рівненськ ТПП інформує що провідні торговельні мережі Великої Британії «TESCO» ТА «Marks & Spencer» підтвердили зацікавленість розглянути Україну як можливого постачальника сировинних товарів та готової продукції.

Водночас представники вказаних мереж наголосили, що для продовження діалогу з баєрами їм важливо було б отримати стислу презентацію виробничого та експортного потенціалу України у 5 – 10 пріоритетних секторах, в яких українська продукція має конкурентні переваги.

Інформація має бути представлена у вигляді доступних графічних даних з короткою описовою частиною та включати: загальні дані про сектор; обсяги виробництва та експорту, динаміку та прогнози; основні товарні позиції.

Представники «TESCO» та «M&S» висловили зацікавленість в отриманні, серед іншого, інформації щодо їстівних горіхів, плодоовочевого сектору (свіжі та заморожені ягоди), алкоголю та органічної продукції.

Надати відповідні матеріали можна на електронну адресу управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

e-mail; dice@rv.gov.ua,  контактна особа – Ірина Мазур.