м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com
НОВИНИ Всі новини

Грузія – Туреччина: незабутня подорож! З 22 вересня 2019 по 01 жовтня 2019 року Рівненська торгово-промислова палата здійснила незабутню подорож до Грузії та Туреччини.

17/10/2019

Під час візиту учасники поїздки відвідали мальовничу Грузію – країну чудового вина і унікальної кухні, величних храмів та старовинних мистецтв. Подорож до Грузії можна здійснити в будь-яку пору року і казково провести тут час. Відпочинок у Грузії настільки різноманітний, що кожен знайде собі заняття до душі. Звісно, відпочинок у Грузії можна провести, цілком і повністю присвятивши себе вивченню гастрономічних «родзинок» країни. Однак все ж не варто нехтувати історичною та культурною спадщиною країни.

Батумі — економічний і культурний центр Аджарії, одне з найбільших міст Грузії. Батумі – поєднання минулого і сучасного,  сповнене унікальними скульптурами та природними пам’ятками.

Скульптура  Алі і Ніно – сталеві фігури чоловіка і жінки повільно рухаються назустріч один одному, змінюючи положення кожні вісім хвилин, доти, доки не зустрінуться і не зіллються в одне ціле. “Втілений в металі образ побачення закоханих – це метафора плину життя по вічному колу любові”, – кажуть батумчани.

 

Також відвідали одну з найбільших пам’яток природи Грузії – Печеру Прометея, Куміставі.   Вона є частиною великої печерної системи, об’єднаної однією підземною річкою.

 

Після Грузії учасників поїздки чекав неперевершений  час у Туреччині. Стамбул – важливий морський порт, великий промисловий та культурний центр Туреччини.

Стамбул — місто на двох континентах, з багатовіковою історією і багатою культурною спадщиною.

Незабутній слід у серці кожного учасника залишила Сулейманія.

Одна з найкрасивіших мечетей Стамбула відома тим, що в ній поховані султан Сулейман і його дружина — відома всім українцям Роксолана.

 

Але на цьому візити і поїздки, організовані Рівненською ТПП, не закінчуються. Запрошуємо усіх бажаючих долучатися до наших заходів)