м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com
НОВИНИ Всі новини

Ділова місія в Оман

13/02/2020

У період з 10 по 14 березня ц.р. планується реалізувати ділову місію до Оману, зокрема українсько-оманський бізнес-форум в м. Маскат (ТПП Оману), метою якого є встановлення та посилення бізнес зв’язків між двома країнами. Також буде запропонована культурна програма та ділові зустрічі з компаніями.
Ділові кола Оману зацікавлені купувати у великих обсягах та на постійній основі українські продукти харчування, корми для тварин, промислові товари та інше, а також готові розглянути інвестиційні проекти українських компаній. Султанат Оман є дуже перспективним напрямом з огляду на його географічне розташування та досить ліберальні законодавчі вимоги до товарів, що імпортуються.
Наразі опрацьовуються організаційні питання щодо програми, вартості, логістики та інше.
Попередня вартість участі в бізнес-місії складає 1350 доларів США, що включає перельоти Київ-Маскат-Київ, візову підтримку, трансфери згідно з програмою, проживання, участь в ділових заходах та двосторонньому бізнес-форумі, а також культурну програму.
Бізнес-зустрічі організовуються окремо під кожну українську компанію. Чим раніше Ви вирішите бати участь в Форумі, тим результативніші будуть переговори та ділова програма.
ТПП України пропонує долучитися до складу бізнес-місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.
Участь у діловій місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавому для них оманському ринку.
Контактна особа – Тетяна Ященко (0362) 26 38 66, 26 96 74
Султанат Оман: столиця   м. Маскат.
Розташований на південному сході Аравійського півострова.
Природні ресурси: нафта, природний газ, мідь, гіпс і деякі види мармуру.
Офіційна релігія: іслам.
Державна мова: арабська, використовується англійська.
Населення за межею бідності: відсутнє!
Ключовими компонентами стратегії диверсифікації Оману є розвиток туристичної та газової сфер.
Структура експорту: нафтопродукти, текстиль, риба, метали, реекспорт.
Структура імпорту: машини, транспортне обладнання, промислові товари, продукти харчування, сільськогосподарські тварини, мастильні  матеріали.
 
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ ТА ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ!