м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com
НОВИНИ Всі новини

Запрошує працівників сфери охорони здоров’я відвідати виставку досягнень медицини і медичної техніки «Medbaltika 2022», яка відбудеться в м.Рига

26/10/2022

          Рівненська торгово-промислова палата запрошує працівників сфери охорони здоров’я (лікарів, медсестер, стоматологів, офтальмологів) 1-3 грудня 2022 р. відвідати виставку досягнень медицини і медичної техніки «Medbaltika 2022», яка відбудеться в м.Рига (Латвійська Республіка).  На даній виставці буде організовано Національний стенд України. Організаторами Національного стенду виступають: Посольство України в Латвійській Республіці, Торгово-промислова палата України (Представництво в Латвії), «Торговий дім «Україна», регіональні торгово-промислові палати.

Медична виставка Балтії «Medbaltica» (https://www.bt1.lv/medbaltica/)- найбільша виставка регіону, в якій традиційно приймають участь країни Балтійського регіону, Скандинавії, Центральної та Східної Європи. З метою розширення асортименту і пошуку нових напрямків спеціалізації, захід відвідують спеціалісти профільної галузі.

Виставка “Medbaltica” щорічно позначає розвиток охорони здоров’я в цілому, виділяє новинки та надає можливість знайомства із серйозними та надійними галузевими підприємствами. У рамках цієї події латвійські та зарубіжні компанії демонструють новітні технології, обладнання, матеріали та послуги у сфері стоматології, хірургії, ортопедії, реабілітації, офтальмології, фармацевтики та інших галузей медицини.

Виставкова експозиція супроводжується конференціями та семінарами, присвяченими новітнім медичним технологіям та матеріалам, і актуальним для сучасної охорони здоров’я темам. Ці заходи дозволять професіоналам – галузевим фахівцям, підприємцям, представникам професійних організацій та державних установ – почерпнути нові ідеї, отримати нові знання та відомості, що сприяють розвитку бізнесу.

     Основні розділи виставки:

  • Фармакологічні технології
  • Медичні технології
  • Зуболікарське обладнання, матеріали, приладдя
  • Офтальмологія
  • Охорона здоров’я
  • Спеціалізована література

Орієнтовна вартість участі – 3600 грн., в яку включено: переїзд Рівне-Рига-Рівне, бронювання готелю, трансфер, організаційні витрати.

Розрахунки за проживання в готелі учасники здійснюють самостійно (в межах 900 грн за 1 добу (проживання – 2 доби).

Заявки на участь приймаються до 18 листопада 2022 року (включно).

Виїзд на виставку планується 30 листопада 2022 р., повернення в м.Рівне – 03 грудня 2022 р.

У разі уточнення додаткової інформації по даному питанню, просимо звертатись у Рівненську ТПП до контактної особи: віцепрезидент РТПП Олександр ДУБАРЕЦЬ, +380362-62-05-33, sasharcci@gmail.com.