м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com
НОВИНИ Всі новини

З перемогою, автоперевізники!

03/08/2020

Завдяки багаторічним зусиллям Торгово-промислової палати України збільшилися дозволи на міжнародні перевезення.

Про це повідомив перший віцепрезидент ТПП України Михайло Непран з посиланням на Міністерство інфраструктури України, назвавши це яскравим і позитивним прикладом спільної співпраці бізнес-спільноти та урядовців, які вели активну роботу по врегулюванню цієї далеко не простої проблеми як економічного, так і політичного характеру.

Наполеглива робота не пройшла даремно, і ми з приємністю можемо повідомити про те, що Торгово-промислова палата України спільно з Міністерством інфраструктури вирішила цю проблему для українських перевізників – отримала 8000 дозволів на перевезення через Польщу і Румунію. Це яскравий приклад плідного співробітництва між бізнесом та владою.

Окрема подяка Міністерству інфраструктури, Міністерству закордонних справ, які підтримували ініціативи Торгово-промислової палати України, зокрема її Комітету підприємців сфери транспорту на чолі із Володимиром Гриненко. Комітет як представник найактивнішої частини автоперевізників, у тому числі міжнародних, опікувався вирішенням цього питання.

Торгово-промислова палата України, яка є найбільшим і найстарішим об’єднанням підприємців України, і надалі приділяє значну увагу врегулюванню нагальних питань українського бізнесу.