м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com
НОВИНИ Всі новини

Комітет фінансового ринку при Торгово-промисловій палаті України запускає програму інвестування в український бізнес – Invest plan “Come On”.

03/10/2019

В рамках цього проекти інвестиційні ресурси з ринків капіталу акумулюватимуться у європейському інвестиційному фонду, а далі надходимуть у цільові інвестиційні фонди в Україні. Саме останні вже інвестуватимуть проекти українського бізнесу за принципом Private Equity Investment.

Для організації такого фінансування ми формуємо попередній портфель інвестиційних проектів від українських компаній. У разі наявності потреби у фінансуванні вашого бізнесу пропонуємо надіслати нам резюме вашої потреби згідно нижченаведеного форми. Умови надання фінансування узгоджуватимуться з кожною компанією індивідуально, коли її резюме пройде попередній відбір. Термін розгляду резюме на попередньому відборі складає 15 робочих днів після надання всієї інформації, передбаченої нижченаведеною формою резюме.

Після проходження попереднього відбору вашій компанії буде запропоновано надіслати бізнес-план інвестиційного проекту, який буде розглядати комітет узгоджений з бенефіціарним інвестором – європейським інвестфондом. Головне завдання такого бізнес-плану – аргументовано з підтверджуючими фактами і розрахунками довести, що інвестиційний проект буде окупним, і інвестиції повернуться з прибутком у термін, що не перевищує 7 років.

У разі необхідності експерти нашого партнера – асоціації Укрконсалтінг нададуть необхідну допомогу при складанні такого проекту. Вони також проводитимуть попередню співбесіду з керівництвом і працівниками компанії щодо можливості виконання критеріїв бенефіціарного інвестора.

Ми зобов’язуємось зберігати конфіденційність щодо усієї отриманої інформації і використовувати її виключно у контактах із самим підприємством.

Ваші резюме інвестиційної потреби просимо направляти на адресу Комітету info.fincmt@gmail.com Подробиці за телефонами (044) 42661-11, 16

Резюме потреби у фінансуванні

 1. Повна назва компанії українською та англійською мовами.
 2. Скорочена назва підприємства українською та англійською мовами.
 3. Сумарна частка (у відсотках) держави та/або громади в капіталі підприємства з виділенням окремо часток (у відсотках) держави та громади. Назва такої громади.
 4. ПІБ першого керівника, повна адреса місця знаходження компанії та адреса для листування, також офіційні електронна адреса і телефони.
 5. Найменування видів продукції за кодами Національного Класифікатору України «Класифікація видів економічної діяльності» (перші чотири цифри коду/назва) на яку сумарно припадає не менше 90% річної виручки за останній звітний рік.
 6. Обсяг річної виручки (у грн.) за останні три роки, за які подавався звіт з розбивкою за роками.
 7. Частка (у відсотках) експортної виручки від загальної суми виручки за ті ж роки з розбивкою за напрямками: країни СНД, країни ЄС, США, Канада, інші.
 8. Загальна сума потреби у фінансуванні (min $500 тис). Ключова мета використання залучених коштів (наприклад: поповнення обігових коштів для розширення виробництва, закупівля обладнання для модернізації, фінансування просування власної продукції на ринок, освоєння нової продукції та/або ринку, інше).
 9. Переважні способи отримання фінансування: надання частки в діючому/новому бізнесі, отримання позики. У разі позики орієнтовний термін повернення позики та очікувана її вартість (у відсотках річних) у гривнях, або у валюті.
 10. Членом якого/яких бізнес-об’єднання(нань) є компанія.
 11. Особа для робочого контакту з підприємством, її посада та контактні координати.