м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com
НОВИНИ Всі новини

Студенти відвідали Рівненську торгово-промислову палату

17/02/2020

В рамках проведення практичної підготовки студенти спеціальності Міжнародні економічні відносини відвідали Рівненську торгово-промислову палату.
Заняття торгово-промисловою палатою розпочалась із знайомства з відділами палати. «Місія ТПП – допомагати українським підприємцям відкривати шляхи на світові ринки, використовуючи свій авторитет в якості офіційної організації з представництва бізнесу. А головне завдання полягає в тому, щоб якнайефективніше сприяти розвитку вітчизняної економіки, перш за все через розвиток регіонального бізнесу, налагоджувати і розвивати прямі зв’язки з зарубіжними партнерами, взаємовигідну співпрацю між підприємствами різних форм власності в галузях економіки, науки і торгівлі, а також допомагати підприємствам дотримуватись стандартів якості, гігієнічних і фітосанітарних стандартів, стандартів у сфері охорони навколишнього середовища і технічних стандартів».
Одним із відділів, що найбільше зацікавив студентів, став відділ зовнішньоекономічних зв’язків. Даний підрозділ займається консультацією з питань зовнішньоекономічної діяльності, пошуком потенційних ділових партнерів за кордоном, проведенням маркетингових досліджень, усіма видами перекладів та захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності.
Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини», відвідуючи Рівненську торгово-промислову палату мали особисту зустріч з президентом РТПП Ярощуком М.Я.
Прослухали інформацію про діяльність фінансово-економічного відділу, який веде бухгалтерський облік відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, а також інших нормативно-правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку; складає на підставі даних бухгалтерського обліку фінансову,статистичну, зведену та іншу звітність.
Студентам цікаво було дізнатись про те, що РТПП надає послуги з пасажирських перевезень по Україні та за кордоном. Міжнародні пасажирські перевезення здійснюються комфортабельними автобусами класу «EURO-3» та «EURO-5». Окрім того, фахівці поділились досвідом проведення виставкових заходів та організації поїздок на міжнародні заходи, індивідуальних бізнес-поїздок або турів для бізнес-партнерів та працівників.