м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com
НОВИНИ Всі новини

Українсько-оманські відносини

05/04/2019

03 березня 2019 року  в м. Корці відбулася ділова зустріч між представниками бізнес-делегації з Оману та делегації від Рівненського регіону в складі президента Рівненської торгово-промислової палати Ярощука М. Я., заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Тимошенка І. О., голови Корецької райдержадміністрації Чернія С. О., бізнес-середовища Корецького району та сільських голів, де обговорювали подальшу співпрацю між двома країнами.

У ході засідання круглого столу був представлений економічний, виробничий та інвестиційний потенціал Рівненського регіону, були визначені найбільш привабливі з ділового та інвестиційного погляду напрямки співпраці. Понад усе оманських бізнесменів зацікавила співпраця в галузі сільського господарства та переробки сільськогосподарської продукції, спільної експлуатації кар’єрів з видобування граніту та інших мінеральних та будівельних матеріалів, розвитку туризму та туристичної інфраструктури.

Після закінчення ділової зустрічі наш і гості відвідали Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир, гранітний кар’єр та ознайомилися з інвестиційними пропозиціями Корецького району.