м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com
НОВИНИ Всі новини

У рамках співпраці Торгово-промислової палати України та МЗС України 4 жовтня 2022 р. відбулась презентація міжнародної платформи економічної дипломатії «Назовні» (“NAZOVNI”) для бізнесу.

05/10/2022

Участь у заході взяли: Геннадій Чижиков, Президент торгово-промислової палати України, Олександр Баньков, Державний секретар МЗС України, Лора Поліщук, СЕО Офісу «Назовні», представники бізнесу й ділових спільнот, представники регіональних ТПП та бізнесу. Також до участі у даному заході долучився перший віцепрезидент Рівненської ТПП Микола ЯРОЩУК.

Міжнародна платформа “NAZOVNI” призначена для надання дипломатичного сприяння українським експортерам на зовнішніх ринках. Обов’язковими умовами для роботи з платформою є:реєстрація підприємства на території України; підприємство є виробником та/або експортером продукції/послуг; наявність презентації та комерційної пропозиції англійською (іноземною) мовою (система надає можливість завантаження згаданих документів); контактна інформація представника компанії, який вільно володіє англійською (іноземною) мовою для оперативної та ефективної комунікації з представниками МЗС України, посольств та іноземних партнерів (в т.ч. моб телефон з WhatsApp).

«NAZOVNI»– це цифрова платформа МЗС, яка надає українським компаніям можливість зручної та ефективної взаємодії з українськими посольствами в світі. Отримавши запити бізнесу, посольства конвертують їх в нові зв‘язки та контракти за кордоном.

Для подальшого розширення можливостей для бізнесу цифрова платформа «NAZOVNI» запровадить:

– обмін запитами між українськими та іноземними користувачами платформи;

– календар виставок для бізнесу з пільговими умовами для українських компаній.

Усі дипломатичні установи України вже підключено до платформи

Після презентації спікери заходу відповіли на питання підприємців.

«NAZOVNI» доступна за посиланням https://nazovni.online/.