м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

ДІЛОВИЙ ВІЗИТ НА МІЖНАРОДНУ ІНЖЕНЕРНУ ВИСТАВКУ

26/09/2023

Торгово-промислова палата України запрошує підприємства машинобудівного сектору до участі в діловому візиті на Міжнародну інженерну виставку, яка відбудеться з 10 по 13 жовтня 2023 року в місті Брно (Чехія). Діловий візит організований за підтримки Міністерства промисловості Чеської Республіки.

Проект реалізується в рамках Програми відновлення України, до якого долучена Чехія, та має на меті надання сприяння українським машинобудівним підприємствам в інтеграції в виробничі ланцюги ЄС, пошуку партнерів для спільних виробничих та інвестиційних проектів, інвестицій у вітчизняне машинобудування.

В діловому візиті від України візьмуть участь 7 регіонів України, а саме Дніпро, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Миколаїв, Рівне, Тернопіль. Очікується понад 70 представники органів влади та бізнесу від України. ТПП України є розпорядником делегації від Києва та Київської області.

Ділова програма буде включати в себе участь в колективній експозиції 7 регіонів України, діловому форумі за участі представників регіонів Чехії та бізнесу, практичні семінари та ділові зустрічі. Додатково учасники делегації будуть зареєстровані в В2В системі виставки для пошуку та організації зустрічей з потенційними партнерами.

Запрошуємо підприємства Києва та Київщини долучитись до делегації.

Реєстраційна форма: https://forms.gle/9seeiWKTJEMwGem36 .

Анкетадля організації перетину кордону: https://forms.gle/kkB8TPCooE5iK3ZL9 .

Організаційний внесок участі в делегації: 600 Євро, який включає в себе участь у діловій програмі візиту, реєстрацію в В2В системі виставки, розміщення інформації в електронному каталозі делегації від Києва та Київщини, супровід координатора делегації та інша організаційна підтримка.

Зважаючи на обмежену кількість місць просимо заповнити заявку до 28 вересня 2023 року включно.

З питань участі просимо звертатись

Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua; +380955466509);
Дар’я Данік (ddv-ier@ucci.org.ua; +380974004100).