м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 26-38-66, office@rcci.rivne.com

Рівненська торгово-промислова палата повідомляє, що відповідно до інформації отриманої від Мінекономрозвитку України та Посольства України в Італійській Республіці 13 червня 2019 року в Римі (Італія) відбудеться італійсько-український бізнес-форум.

03/06/2019

Організаторами форуму з італійської сторони виступають Конфедерація італійської промисловості Confindustria, Посольство Італійської Республіки в Україні та Посольство України в Італійській Республіці.

У форумі візьмуть участь Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Анатолій Кінах, Президент УСПП, пан Манліо Ді Стефано, заступник державного секретаря з іноземних справ і міжнародної співпраці Італії, посли обох держав, а також широке коло італійських підприємців.

Робота форуму буде зосереджена на найбільш перспективних галузях українсько-італійської співпраці, а саме інфраструктура, енергетика і енергоефективність, агропромисловість, а також інвестиції та фінансові інструменти.

У разі Вашої зацікавленості просимо звертатись у відділ оргроботи, сприяння підприємництву, зовнішньоекономічної та виставкової діяльності Рівненської ТПП за телефоном (0362) 26 85 85, 26 38 66, 26 96 74.