м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ СТЕНД В РАМКАХ 7TH PRAGUE KARLSBOURSE

08/03/2023

Міністерство аграрної політики та продовольства України у співпраці з Асоціацією “Дунайська Соя”, яка реалізує свою діяльність за підтримки Австрійської Агенції з Розвитку, організовує Український Національний Стенд в рамках 7th Prague Karlsbourse, що відбудеться 16 березня у Празі (Чеська Республіка).

Минулого року учасниками чотирьох Українських Національних Стендів у рамках провідних аграрних бірж ЄС стали представники 128 вітчизняних компаній. Заходи отримали схвальні відгуки в індустрії та допомогли налагодити важливі контакти українським виробникам.

Утім потрібно й надалі продовжувати створювати умови для того, щоб Україна могла експортувати сільськогосподарську продукцію та робити внесок у європейську продовольчу безпеку. Саме тому Міністерство аграрної політики та продовольства України у співпраці з Асоціацією “Дунайська Соя” продовжує організацію Українських Національних Стендів на найважливіших аграрних виставках Європи у 2023 році.

Вже 16 березня запрошуємо долучитись до Українського Національного Стенду під час 7th Prague Karlsbourse у Празі (Чеська Республіка), що слугуватиме майданчиком для зустрічей та проведення переговорів  представників українських компаній з іноземними партнерами. Також на стенді Ви матимете нагоду розповсюдити інформаційні матеріали про компанію (буклети та листівки).

Празька Карлова ярмарка (Karlsboerse) приймає учасників із понад 20 країн світу. Вона зарекомендувала себе як подія, що об’єднує сільськогосподарські ринки Східної та Західної Європи. Минулого року тут вперше було організовано Український Національний стенд за участі понад 30 представники великих та середніх українських агровиробників, трейдингових, експортних та логістичних компаній, громадських організацій тощо.

  • Дата та час роботи Українського Національного Стенду: 16 березня, 2023 року, початок о 9:00
  • Місце: Congress Centre Prague (Vyšehrad), Прага, Чеська Республіка.
  • Stand: №13

Для участі в Українському Національному Стенді просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/f2gbgvhRehiYpJPP6.

Зверніть увагу, що заповнення даної форми не забезпечує вхід на 7th Prague Karlsbourse, 16 березня 2023 року.

Щоб придбати квиток на захід, будь ласка, перейдіть за посиланням https://karlsboerse.de/7-prager-karlsborse-2023/, категорія квитка Exchange/Fair Ticket, Single ticket for the 7th Karlsbörse on 16.03.2023. Код знижки для представників українських компаній: 7R6WTMGR. Код також дозволяє отримати знижку на придбання окремого вхідного квитка на Evening reception ticket 15 березня). 

За відсутності можливості особистої присутності Ви можете також заповнити реєстраційну форму і дані про Вашу компанію будуть розповсюджені на Українському Національному Стенді.

Для детальнішої інформації щодо події звертатися:
Ірина Корчагіна, Асоціація «Дунайська Соя», marketing.ua@donausoja.org

До зустрічі на 7th Prague Karlsbourse 16 березня!