м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com

ІІ МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ 2023: ВІД ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ ДО ГЛОБАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО ПРОЦВІТАННЯ

17/10/2023

Запрошуємо до участі українські експортоорієнтовані підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об’єднання, представників регіональної та місцевої влади взяти участь у роботі II Міжнародного експортного форуму 2023: Від відновлення України до глобального економічного процвітання, який відбудеться 24-25 жовтня 2023.

Форум є платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади. Зважаючи на війну в Україні та на економічні зміни, заміну орієнтацій та ринків збуту, цьогорічний форум буде присвячено програмам економічного відновлення, презентації основних механізмів підтримки експорту та інновацій.

Формат форуму передбачає насичену програму, присвячену національній стратегії розвитку експорту, торговій політиці ЄС та новим механізмам підтримки національних експортерів, а також проектам і програмам від державних та бізнес-організацій, які працюють в Україні.

Понад 500 учасників матимуть змогу безкоштовно приєднатись до роботи усіх дискусійних панелей та воркшопів, які будуть працювати під час форуму.

УЧАСТЬ В ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/nZK5toT8h6Ap76HBA (дані збирає Торгово-промислова палата України).

Підтвердження реєстрації буде надіслано окремо.

Реєстрація відкрита до 21.10.2023 року (включно).

Основні панелі заходу:

1. Міжнародна торгівля та інвестиційні можливості для українського бізнесу
2. Торгівля ЄС з Україною
3. Міжнародні та локальні проекти та програми для відновлення МСП та виходу на зовнішні ринки
4. Жіноче підприємництво: відновлення, розвиток та експорт
5. Презентація e-commerce платформ: можливості для українських МСП.

Програма форуму:

Українська версія

English version

Акредитація ЗМІ: press@ucci.org.ua / soo-ird@ucci.org.ua

Додаткова інформація за тел.: +380444619817

Координаційний центр підтримки експорту ТПП України

Довідкова інформація:

“ІІ МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ 2023: Від відновлення України до глобального економічного процвітання” організований Торгово-промисловою палатою України спільно з Офісом розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес за спільного фінансування уряду Німеччини через програму ReACT4UA (ad hoc funds) та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Підтримку надають: Міністерство цифрової трансформації України, Експортно-кредитне агентство та програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Зміст публікації є виключною відповідальністю ТППУ і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу й уряду Німеччини.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

#CompetititveEconomyUA, #ReACT4UA, #EU4Business,#разомвистоїмо #gizSME