м.Рівне, вул.Гетьмана Мазепи,19
(0362) 62-05-33, office@rcci.rivne.com
ПОСЛУГИ Всі послуги

Інформаційні послуги

Інформаційно-аналітичні послуги складають значний відсоток в межах загального поняття "інформаційні послуги", оскільки для процесу та результату їх створення притаманні саме методи та засоби "інформаційної аналітики".

Навіщо потрібна довідка про рівень цін?
Інформація про рівень цін допоможе Вам зорієнтуватися в ринковій кон'юнктурі перед укладенням договору або підтвердити зміну ціни на товар або послугу при довгостроковому контракті, для тендерних процедур та торгів При проведенні процедур держзакупівель або тендерів завжди необхідно враховувати реальну ринкову вартість предмету закупівлі. Відсутність даної інформації може привести до укладення договору за завищеними цінами, або за навмисно заниженими цінами, а це, в свою чергу, призведе до штрафів при проведенні перевірок контролюючими органами. Спираючись на наш досвід, ми хочемо порадити Вам запастися довідкою про реальний рівень цін, які склалися на ринку на момент оголошення тендерних закупівель. Це захистить Вас від недобросовісних учасників і запобіжить укладення договору за навмисне заниженою вартістю. Експерти відділу ділової інформації за вашими запросами проводять дослідження ринку і видають інформаційні довідки про рівень цін на товар чи послугу..

Ми надаємо наступну цінову інформацію:

  • довідки про рівень цін на товари на ринку України і в Рівненській області, на світових товарних ринках і ринках окремих країн;
  • довідки про відпускні ціни виробників товарів і послуг;
  • довідкові ціни на основні товари, які експортуються з України або імпортуються в Україну;
  • цінова статистика, біржеві ціни.

Навіщо потрібна довідка про рівень цін?

Цінова довідка дає можливість ефективно використати державні кошти, обгрунтовувати затверджения або внесення змін до річного плану закупівель, а також мати документальне підтвердження законності своїх дій у разі перевірок.